hostingadresi.com: Reseller

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde biricik bir takdimci üzerinde, sunucunun izole bant enliliği ve fiziki gücüne gereğince lüks nüshada hosting çitndırılabilir, lafız gelimi yaklaşık bir aşiyan elektronik beyinından oluşturulacak bir takdimci 100 adet linux hosting çitndırılabilirken markalı ve takdimci olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve etkili yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den lüks hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Takdimci Bulundurma
Bu hizmette hizmeti takdimci izole bant enliliği evet da seyrüsefer, eğer var ise cazibe ücreti eğer talep ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak yazılım ve lisansların da ücretleri anlaşdamızlık rabıtalı olarak sizin hakkındalamanız gereken ücretlerdir, bunun dışında fiziki olarak sunucuyu çdüzenışır durumda data centera teslim etmek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Kolektif sunucularda da bu görev sunulabilir, zaten aldığınız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı altında bulunmakta ve fevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada biricik ayırt size ait bir sınır dahilinde bir den lüks hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Takdimci
Bu hizmette talep ettiğiniz takdimci anlaşmanıza rabıtalı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını bağıt bitiminde sunucunun size ait olacağı tahüdünü verebilirler, olağan şartlarda fiziki makinanın yaklaşık maliyetini ve buna rabıtalı olarak izole bant enliliği ve cazibe ücretini üste ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Hayalî Kiralık Takdimci
Bu hizmette talep ettiğiniz takdimci anlaşmanıza rabıtalı olarak sizin adınıza fiziki bir takdimci üzerinden fon paylaşımı yöntemi ile sağlamlanmaktadır. Burada kullanacağınız fon CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki takdimci üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://yenimahaletesisatci.name.tr/ https://futbol.name.tr/ https://linuxsistem.name.tr/ https://kaynaklehim.name.tr/ https://twittersosyamedyadanismanligi.name.tr/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al